16 kwietnia 2017

Jazdy doszkalające

Jazdy Doszkalające

Jazdy Doszkalające.

Nasza auto szkoła jest alternatywą dla osób które nie są zadowolone z usług swojej auto szkoły.
Przyjdź do nas i sprawdź jak przebiega proces szkolenia w auto szkole AB-eS.

Nasi instruktorzy szybko zdiagnozują problem,zastosują odpowiednie i sprawdzone metody
nauczania zgodne z Ustawą o Kierujących Pojazdami.

U nas kursant nie przechodzi przez ręce wielu instruktorów, opiekuje się nim jeden przydzielony instruktor który jest
odpowiedzialny za jego przygotowanie co przekłada się na lepsze wyniki w nauce.

Prawko w miesiąc…

Oferta jest skierowana dla osób które chcą w krótkim czasie odbyć szkolenie na prawo jazdy kat. B.
Kurs ekspresowy to gwarancja przeprowadzenia takiego szkolenia od momentu rozpoczęcia do zakończenia w 30 dni.

Teoria i praktyka są dostosowane do indywidualnych możliwości czasowych osoby szkolonej.

Opłaca się polecać

Od 1 maja Auto Szkoła AB-eS rusza z nowym programem „Opłaca Się Polecać” – każdy kto poleci kurs  w Auto Szkole AB-eS swoim znajomym może otrzymać za to wynagrodzenie, 50 zł za poleconą osobę która skorzysta z kursu podstawowego kategorii B.

Promocja zaczyna się od 1 maja.

Regulamin znajduje się poniżej :