Auto Szkoła AB-eS

JAK DZIAŁAMY

Nasza auto szkoła to przede wszystkim PROFESJONALIZM.
Właściwe, indywidualne podejście do każdego z kursantów.
Zdobywanie wiedzy teoretycznej w powiązaniu z nabywaniem umiejętności praktycznych sprawia iż nauka stanie się dla Ciebie przyjemnością.
Stres to nieznane nam słowo, wybierając naszą autoszkołę rownież o nim zapomnisz.

Wystarczy przeczytać opinie naszych kursantów:

ODWIEDZAJĄC NASZĄ STRONĘ NA FACEBOOK

Zachęcamy również do odwiedzin naszego profilu w serwisie:

Super Prawo Jazdy

Zapraszamy do współpracy.

SZKOŁA JAZDY AB-eS OFERUJE KURSY NA:

Kategoria A1
Minimalny wiek: 16 lat (dopuszczalne 3 miesiące przed)
Część teoretyczna: 30 godzin
Część praktyczna: 20 godzin

Kategoria A
Minimalny wiek: 24 lata (dopuszczalne 3 miesiące przed)
Część teoretyczna: 30 godzin (stacjonarnie lub internetowo)
Część praktyczna: 20 godzin
Kategoria B
Minimalny wiek: 18 lat (dopuszczalne 3 miesiące przed)
Część teoretyczna: 30 godzin (stacjonarnie lub internetowo)
Część praktyczna: 30 godzin

Terminy i godziny wykładów dostosowane są do potrzeb kursantów. Terminy oraz godziny jazd ustalane są indywidualnie, co sprawia iż sam układasz swój własny harmonogram.

Przebieg każdego kursu krok po kroku:
1. Badanie lekarskie
2. Wizyta w Wydz. komunikacji celem wyrobienia PKK
3. Zajęcia teoretyczne /stacjonarnie lub internetowo
4. Plac manewrowy i jazda w mieście
5. Egzamin państwowy

ZAPEWNIAMY

W NASZEJ AUTO SZKOLE ZNAJDZIESZ

JAZDY DOSZKALAJĄCE

Przeznaczone są dla osób, które nie czują się pewnie za kierownicą. Jeśli chcesz przypomnieć sobie najważniejsze manewry przed egzaminem, odświeżyć podstawowe techniki jazdy w mieście i na placu manewrowym, a także lepiej poznać i przypomnieć sobie trasy egzaminacyjne – czekamy na Ciebie :) Jeśli jesteś zainteresowany zadzwoń pod numer 600 318 025 lub przyjdź do nas ul. Piłsudskiego 1, ul. Długa 47. Ustalimy najbliższy możliwy termin.

ELASTYCZNE GODZINY

Zatrudniamy instruktorów, dostępnych dla Ciebie przez cały tydzień. Zajęcia teoretyczne jak i praktyczne dostosowujemy do możliwości czasowych naszych kursantów. Jeżeli pracujesz, studiujesz, uczysz się w szkole średniej, możesz ustalić godziny jazdy zgodnie z Twoim grafikiem. Jest to duża zaleta która wyróżnia nas spośród wielu szkół jazdy.

BADANIA LEKARSKIE

Na miejscu, w naszym ośrodku umówimy Cię z lekarzem, który wystawi orzeczenie na prowadzenie pojazdów mechanicznych na daną kategorię. Dzięki umowie z gabinetem lekarskim, ceny badań w naszej auto szkole są dużo bardziej konkurencyjne niż w pozostałych.

GRATIS MATERIAŁY DO NAUKI

Podręcznik z płytą CD – nasza auto szkoła od lat bazuje na tych samych, sprawdzonych materiałach, dzięki którym nasi kursanci nie mają problemu ze zdaniem egzaminu teoretycznego.

TERMINARZ KURSÓW

11.12.23
08.01.24
29.01.24
05.02.24
26.02.24

NASI INSTRUKTORZY

DOŚWIADCZENIE, PROFESJONALIZM, PRZYGOTOWANI NA KAŻDĄ EWENTUALNOŚĆ.

Jacek

Andrzej